Ziņas

Sabiedrība

Valmierā sāks darboties Ziemassvētku namiņš

No šodienas plkst.12 Valmieras centrā sāks darboties Ziemassvētku namiņš, kas veidots kā tikšanās vieta, kur bērni varēs satikt Ziemassvētku vecīti, kurš uzklausīs bērnu labos darbus un blēņas, kā arī cienās ar piparkūkām.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, namiņā viesosies arī maskas, aicinot bērnus fotografēties un piedalīties kopīgās aktivitātēs. Tāpat Ziemassvētku namiņā mazi un lieli varēs fotografēties, izvēloties atbilstošu svētku atribūtiku. Ziemassvētku namiņš būs atvērts katru dienu – darba dienās no plkst.12 līdz plkst.20, sestdienās un svētdienās no plkst.9 līdz plkst.20.

13.decembrī no plkst.9 Ziemassvētku namiņā notiks Jaukumdarbnīca, kurā par ziedojumiem varēs iegādāties fonda “Iespēju tilts” gatavotas svētku dāvanas.

Savukārt no 19.decembra līdz 23.decembrim no plkst.16 līdz plkst.20 namiņā ikviens varēs iegādāties svētku dāvanas, nogaršot SIA “Valmiermuižas alus” sarūpētās uzkodas un karstos dzērienus, kā arī iesaistīties aktivitātēs maziem un lieliem.

LETA