Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā sadursme starp velosipēdu un automašīnu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 101 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir 3 cietušas personas Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 2 automašīnu vadītāji un viens velosipēda vadītāja. Noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 38 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

23. aprīlī Varakļānu novadā Varakļāni Pils ielā, kāds vīrietis ar automašīnu “VW Transporter” ceļu satiksmē piedalījās ar 1,80 promiļu reibumu. Autovadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23. aprīlī pulksten 12:00 Valmierā Smilšu un Semināra ielā notika sadursme starp velosipēdu un automašīnu “Škoda Octavia” Ceļu satiksmes negadījumā nav cietušas personas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.aprīlī pulksten 18:50 Salacgrīvas novadā Salacgrīvā, pa Valmieras ielu, kāds vīrietis vadot automašīnu “Škoda” neievēroja distanci, kā rezultātā iebrauca priekšā braucošā automašīnā “Renault”. Policija noskaidroja, ka vīrietis ar automašīnu “Škoda” ceļu satiksmē piedalījās būdams 2,09 promiļu reibumā. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.aprīlī pulksten 12:25 Kocēnu novadā Kocēnu pagastā autoceļa A3 66. kilometrā, kāda sieviete vadot automašīnu “Opel Astra” neievēroja distanci, kā rezultātā iebrauca priekšā stāvošā automašīnā “Toyota Land Cruiser”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Opel Astra” vadītāja un divi pasažieri, nogādāti medicīnas iestādē.