Ziņas

Sabiedrība

Valmierā rīkos pirmo Ziedotāju apli

Nākammēnes, 7.decembrī plkst.17, Valmieras kafejnīcā “Jauna saule” Valmieras novada fonds (VNF) rīkos pirmo Ziedotāju apli, kura laikā trīs ideju autori prezentēs savas idejas Valmieras apkaimes uzlabošanai, aģentūru LETA informēja VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš. Pasākuma laikā būs iespēja sastapties ar citiem ziedotājiem un trim iniciatīvu autoriem, kurus nominējusi VNF padome. Katrs no tiem uzstāsies ar sešu minūšu ilgu prezentāciju, un tikpat ilgā laikā atbildēs arī uz klātesošo jautājumiem. Pēc visu trīs ideju sniedzēju uzstāšanās sāksies ziedojumu solīšana. Ziedot varēs gan klātienē, gan ar pārskaitījumu pēc pasākuma.

Pasākumā tiks prezentētas idejas brīvdabas grāmatu apmaiņas punktam, jauno airētāju pilnveidei un grūtībās nonākušo jauno māmiņu atbalstam , sniedzot tām pagaidu mājvietu un iespējas apgūt prasmes, kas noderēs patstāvīgā dzīvē un iekļaujoties darba tirgū.

Katrai idejai iecerēts piesaistīt 2000 eiro.

Interesenti aicināti pieteikties līdz 4.decembrim, lai pasākuma dienā būtu nodrošināta sēdvieta un vīna glāze.

Ideja par Ziedotāju apli aizgūta no labdarības organizācijām Rumānijā, Ungārijā un Anglijā. Līdzīgs pasākums veiksmīgi īstenots arī Talsos.