Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā, Rīgas ielā, notika trīs automašīnu sadursme

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 78 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem ir divas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi velosipēdu vadītāji un viens automašīnas vadītājs. Noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 16 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

12.decembrī pulksten 11:15 Limbažu novadā, autoceļa Katvari-Ozoli 4.kilometrā, ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “VW Golf” vadītāja. Sākotnējā informācija liecina, ka transportlīdzekļa vadītāja neizvēlējās ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca ceļa malā esošajā celmā. Vadītājai sniegta medicīniskā palīdzība.

12.decembrī pulksten 12:19 saņemta informācija, ka Burtnieku novadā persona, vadot automašīnu “Audi A4”, agresīvi piedalās satiksmē, apdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, minētais transportlīdzeklis tika apturēts. Pārbaudot automašīnas vadītāju, tika konstatēta alkohola klātbūtne – 1,20 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.decembrī pulksten 12:30 Valmierā, Rīgas ielā, notika trīs automašīnu sadursme. Ceļu satiksmes negadījums notika “Volkswagen” vadītājai neievērojot atbilstošu distanci un saduroties ar priekšā esošo automašīnu “Audi”, kura pēc tam sadūrās ar automašīnu “Ford”. Notikumā cieta automašīnas “Audi” vadītāja, kura tika nogādāta uz medicīnas iestādi. Policija turpina izskatīt lietas apstākļus.