Ziņas

Sabiedrība

Valmierā pie bērnudārza “Ezītis” atjaunos brauktuvi

Septembra beigās tiks sākta brauktuves un ietves atjaunošana, kā arī autostāvvietu izbūve brauktuvei gar Valmieras pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi “Ezītis”.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, būvdarbi notiks brauktuves posmā no Rubenes ielas gar ēku Rubenes ielā 34.

Paredzams, ka būvdarbu laikā tiks paplašināta brauktuve, atjaunojot tās asfaltbetona segumu. Tiks izbūvētas papildu autostāvvietas bērnudārza bērnu vecāku un apkārtējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ērtībām, un gar ēku Rubenes ielā 34 tiks izbūvēts jauns trotuārs ar bruģakmens segumu.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem būvdarbus veiks SIA “MI-2” par kopējo līgumsummu 44 537 eiro. Darbus plānots pabeigt divu mēnešu laikā.

Būvdarbu veikšana tiks organizēta, ņemot vērā brauktuves noslodzi rīta un vakara stundās. Taču pašvaldība aicina ēkas Rubenes ielā 34 iedzīvotājus būt saprotošiem un dienas laikā nenovietot automašīnas stāvvietās uz brauktuves, kur notiek būvdarbi.