Ziņas

Sabiedrība

Valmierā oficiālā vizītē ieradīsies Kanādas vēstnieks

Pirmo reizi oficiālā vizītē Valmieru 8.septembrī apmeklēs Kanādas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Alēns Osērs, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Maira Andžejevska.

Vizītes laikā vēstnieks apmeklēs Valmieras pilsētas pašvaldību, kurā tiksies ar pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku (“Valmierai un Vidzemei”) un domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu (“Valmierai un Vidzemei”), lai pārrunātu sadarbības jautājumus, kā arī iepazītos ar Valmieras pilsētas attīstības plāniem un galvenajām darbības prioritātēm.

Tāpat plānots, ka vēstnieks apmeklēs Valmieras Valsts ģimnāziju un Vidzemes Augstskolu. Vēstnieks iepazīsies arī ar Valmieras uzņēmējiem un viesosies metālapstrādes uzņēmumā SIA “Valpro”, AS “Valmieras Piens” un SIA “Valmiermuižas alus” darītavā, bet vizīti Valmierā noslēgs, apmeklējot SIA ZAAO un Ziemeļvidzemes reģiona sadzīves atkritumu apstrādes un noglabāšanas vietas un iepazīstot poligona “Daibe” darbību.

Iepriekš vēstnieks Osērs strādājis Kanādas vēstniecībās Berlīnē, Briselē, Strasbūrā un Hāgā. Viņš bijis padomnieks premjerministra birojā, kā arī vadījis dažādas nodaļas Kanādas Ārlietu ministrijas centrālajā aparātā. Darbam Latvijā Osērs akreditēts 2015.gada 17.februārī.