Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā nozog automašīnu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 22 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu, kā arī deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi vadītāji. Noformēti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 15 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 29.janvārī, saņemta informācija, ka laika posmā no 28.janvāra pulksten 20 līdz 29.janvāra pulksten 4:45 Valmierā, Kārļa Baumaņa ielā, no pagalma nozagta automašīna “BMW”, kā arī tajā esošas mantas. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Savukārt pulksten 14:10 Naukšēnu novadā, Ķoņu pagastā, autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) 50. kilometrā, 1959.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Seat”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa pasažieris – 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

30.janvārī pulksten 0:30 Smiltenē, Dārza ielā, 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca apgaismes stabā. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem, bojāta automašīna un laterna. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts arī tas, ka vadītājs pēc negadījuma lietojis alkoholiskos dzērienus. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 3,07 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.