Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks XXIV Starptautiskais ziemas mūzikas festivāls

No 8.janvāra līdz 10.janvārim Valmierā norisināsies XXIV Starptautiskais ziemas mūzikas festivāls, kurā ik gadu piedalās profesionāli mūziķi, mūzikas skolu audzēkņi, absolventi un citi mākslinieki no Latvijas un kaimiņvalstīm.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, šogad festivālā piedalīsies solisti Intars Busulis, Kristīne Prauliņa un Latvijas Radio bigbends, “Kremerata Baltica” stīgu kvartets, mūziķi no Valmieras un citām Latvijas pilsētām, kā arī Tartu bigbends (Igaunija).

Starptautiskā Ziemas mūzikas festivāla atklāšanas koncerts notiks 8.janvārī plkst.19 Valmieras 5.vidusskolā. Tajā piedalīsies Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi un viesmākslinieki. Ieeja bez maksas.

9.janvārī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā uz koncertu aicina Latvijas Radio bigbends un solisti Intars Busulis un Kristīne Prauliņa. Koncertprogrammā iekļauti gan džeza klasikas skaņdarbi, gan Latvijas Radio bigbenda oriģinālkompozīcijas, kā arī pavisam jauni aranžējumi mūzikai no latviešu kinofilmām.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un mājaslapā “www.bilesuparadize.lv”. Valmieras kultūras kartes īpašnieki, kā arī pensionāri un studenti biļetes var iegādāties ar 15% atlaidi.

9.janvārī plkst.16 un 10.janvārī plkst.16 Valmieras 5.vidusskolā festivāla laikā notiks koncerti, kuros uzstāsies Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi un mākslinieki no citām Latvijas mūzikas skolām. Ieeja bez maksas.

10. janvārī plkst.19 ikviens aicināts uz “Kremerata Baltica” stīgu kvarteta koncertu Valmieras Kultūras centrā. Biļetes iepriekšpārdošanā Valmieras Kultūras centra kasē.

Festivāla noslēgumā, 10.janvārī plkst.2, jau tradicionāli Valmieras Kultūras centrā notiks džeza mūzikas nakts koncerts, kurā piedalīsies Valmieras Kultūras centra bigbends “Valmieras puikas” un Tartu bigbends. Ieeja bez maksas.

Festivālu organizē Valmieras Mūzikas skola sadarbībā ar Valmieras Kultūras centru.

LETA

Viens komentārs

Ko

Domāju, ka festivāls notiks šogad, bet izrādās, ka ziņa veca 🙁

Komentāri ir slēgti.