Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā notiks ''Vidzemes Uzņēmēju dienu 2015'' biznesa forums

Rīt, 15.maijā, no plkst.14 līdz 16 Valmierā, viesnīcā “Wolmar”, notiks ''Vidzemes Uzņēmēju dienu 2015'' biznesa forums un diskusija ar Valmieras un apkārtējo novadu uzņēmējiem, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Pasākuma laikā tiks pārrunāti jautājumi par uzņēmējdarbības vides attīstību, investīciju piesaisti, valsts atbalstu, Eiropas Savienības fondu piesaisti un citām uzņēmējdarbības aktualitātēm. Savukārt Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (''Valmierai un Vidzemei'') prezentācijā “Uzņēmējdarbības attīstība Valmierā – iespējas un izaicinājumi” klātesošos iepazīstinās ar uzņēmējdarbības situāciju un iespējam nākotnē Valmierā.

Diskusijā piedalīsies ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, pārstāvji no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes un Valmieras uzņēmēju konsultatīvās padomes, kā arī Valmieras uzņēmēji.

Diskusiju vadīs Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

No 15.maija līdz 16.maijam laukumā pie Valmieras Kultūras centra jau 18.reizi norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”. Izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas. Tāpat izstādē-gadatirgū viesosies LTRK padomes pārstāvji un sadarbības partneri no Pleskavas un Kronštates Krievijā, Vitebskas Baltkrievijā, Paņevežas Lietuvā, Tartu un Valmieras pilsētas sadraudzības pilsētu viesi no Vīlandes Igaunijā, Pleskavas Krievijā, Hoje-Tāstrupas Dānijā.

LETA