Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas

Nākamnedēļ, 19.maijā un 20.maijā, Valmierā norisināsies Vidzemes Uzņēmēju dienas, kas šogad svinēs 20 gadu jubileju, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa. Uzņēmēju dienas pulcēs aptuveni 250 dalībnieku. Lielu īpatsvaru no tiem veidos Vidzemes novadu uzņēmēji, taču piedalīsies arī uzņēmēji un amatnieki no visas Latvijas.

“Uzņēmējdarbība ir sabiedrības labklājības un reģiona attīstības stūrakmens. Gadu gaitā Vidzemes Uzņēmēju dienas ir ieguvušas arvien lielāku atpazīstamību ne tikai Vidzemē, bet arī Latvijā un ārpus tās,” uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Izstādē piedalīsies tādi plaši pazīstami uzņēmumi kā AS “Valmieras stikla šķiedra”, AS “Brīvais vilnis”, arī zīmols “Radīts Salacgrīvas novadā”. Tiks pārstāvēti Apes, Alūksnes, Beverīnas, Burtnieku, Gulbenes, Pārgaujas, Kocēnu, Raunas, Smiltenes un Lubānas novadu uzņēmēji un pašvaldības. Zemgales uzņēmumu un to ražoto produktu informācija būs pieejama Zemgales plānošanas reģiona stendā. Būs iespēja iepazīt arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru piedāvājumu.

Kā ik gadu, izstādē piedalīsies arī Vidzemes novada izglītības iestādes. Savu piedāvājumu prezentēs Vidzemes Augstskola, Valmieras tehnikums, Smiltenes tehnikums, Priekuļu tehnikums un Cēsu Profesionālā vidusskola. Tradicionāli piedalīsies arī tādi pakalpojumu sniedzēji un iestādes kā apdrošināšanas kompānijas, bankas un Patentu valde.

Pirmo reizi šogad ar interesentiem Vidzemes Uzņēmēju dienās tiksies Valsts darba inspekcija. Savukārt pārrobežu projektā “DELBI 2” plašā stendā būs pārstāvēti tūrisma jomas uzņēmumi no Dienvidigaunijas un Ziemeļlatvijas, kas prezentēs nakšņošanas, atpūtas un izklaides iespējas Igaunijā un Latvijā. Arī šogad izstādē jaunākās automašīnas prezentēs Vidzemes auto tirgotāji, piedalīsies gan auto servisi, gan auto nomas kompānijas.

Ikviens varēs atrast noderīgas lietas mājai, dārzam un atpūtai. Piedalīsies dažādi tehnikas un instrumentu tirgotāji, pārstāvēta būs arī būvniecība un citas nozares. Izstādi krāšņāku un interesantāku padarīs plašais amatnieku un mājražotāju skaits.

Šogad izstādes dalībnieki sarūpējuši īpašus piedāvājumus, demonstrācijas, loterijas, sportiskās aktivitātes, radošās darbnīcas, lai interesanti būtu kā bērniem, tā pieaugušajiem. Turklāt būs iespēja sajust arī Vidzemes garšu daudzveidību piedāvātajās degustācijās. Kā ierasts, tiks piedāvātas produktu un pakalpojumu atlaides līdz pat 50%.

Pasākumu apmeklēs arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Itālijas un Krievijas.

Vidzemes Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Šogad pasākuma atbalsta partneris ir arī AS “Citadele banka”.