Ziņas

Sabiedrība

Valmierā notiks Vidzemes diena

5.aprīlī Valmierā notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) un portāla “Latvija.lv” Vidzemes diena, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Pasākuma laikā dienas pirmajā pusē notiks reģionālās televīzijas “ReTV” ieraksts raidījumam “Intervija”, kurā VRAA direktora pienākumu izpildītājs Mārtiņš Riņčs iepazīstinās ar aģentūras darbības jomām, bet direktora vietnieks elektroniskās pārvaldes jautājumos Edgars Cīrulis stāstīs par elektroniskās pārvaldes un e-pakalpojumu attīstību.

Raidījumā piedalīsies arī sakaru operatora “Latvijas Mobilais telefons” prezidents Juris Binde. Raidījuma tēma – pakalpojumu digitalizācija un telekomunikāciju attīstība reģionos.

Savukārt plkst.14 Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārstāvji viesosies Valmieras Integrētajā bibliotēkā, kur interesentus iepazīstinās ar aģentūras darbību, e-pakalpojumu pieejamību un attīstību Latvijā, elektronisko dokumentu un e-paraksta lietošanu. Notiks arī praktiska apmācība e-pakalpojumu lietošanā portālā “Latvija.lv”, iepazīstinot ar portāla iespējām.

Pasākuma sadarbības partneri – Latvijas Reģionu televīzija, Valmieras Integrētā bibliotēka un Valsts reģionālā attīstības aģentūra.