Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri

14.aprīlī plkst.18 Valmieras Kultūras centra kamerzālē notiks Valmieras kultūras kartes īpašnieku tikšanās – saruna ar rakstnieci Ingunu Baueri, kura iepazīstinās klātesošos ar savu daiļdarbu tapšanas radošo procesu, iedvesmas avotiem, kā arī atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, Bauere dzimusi Cēsīs, absolvējusi vidusskolu Liepājā, studējusi Jelgavas Lauksaimniecības akadēmijā (tagadējā Latvijas Lauksaimniecības universitātē). Jelgavā viņa satika savu dzīvesbiedru un abi pārcēlušies uz dzīvi Vecpiebalgā. Vairāk nekā 20 gadus Bauere strādājusi par skolotāju, sākumā Vecpiebalgas vidusskolā, tad Ērgļu arodskolā, kur mācīja puišiem koka ēku celtniecību.

“Patlaban atļaujos tikai rakstīt. Diezgan daudz jau esmu savās grāmatās pateikusi, bet man ir vēl ļoti daudz, ko teikt,” atklājusi rakstniece.

Dalība pasākumā ir bez maksas, taču, nākot uz tikšanos, jāuzrāda Valmieras kultūras karte. Ar vienu kultūras karti pasākumu var apmeklēt divas personas.

Lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar dažādu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā vienojās projektā “Valmieras kultūras karte”. Personalizētā kultūras karte nodrošina tās īpašniekiem iespēju izdevīgāk apmeklēt kultūras un atpūtas pasākumus astoņās kultūras iestādēs – Valmieras Kultūras centrā, Valmieras teātrī, Valmieras muzejā, mākslas “Galerijā Laipa”, restorānā “Parks”, kinoteātrī “Gaisma”, Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā un Dikļu pilī. Līdz šim izsniegtas vairāk nekā 400 personalizētās kultūras kartes.

Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no astoņām kultūras iestādēm. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā, īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no astoņām zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā var apmainīt zīmogu kartiņu pret personalizētu Valmieras kultūras karti.

LETA