Ziņas

Sports

Valmierā notiks starptautiskais cīņu turnirs

Foto: publicitātes

Ielu sporta veidu un kultūras festivālā “Ghetto Games”, kas 9. jūlijā, sestdien, norisināsies Valmierā, ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Skatītājiem būs iespēja redzēt cīkstoņus no Valmieras un citām Latvijas pilsētām, un arī no Ukrainas, Uzbekistāna, Latvijas un Lietuvas, informē portāls balticevents.info.

Organizatori uzsver, ka Valmieras cīkstoņi atšķiras ar savu stilu un čaklumu. Tādi sportisti kā Armands Tīlens “Ghetto Fight” turnīros vienmēr rāda īpašu sagatavošanās līmeni un spilgtas cīņas būrī. Šoreiz Armands piedalīsies cīņā par “Ghetto Fight” čempiona jostu.

Tradicionāli turnīrs notiks pēc “Ghetto Fight Rules” noteikumiem: jauktās cīņas mākslas, kur ir atļauti sitamie un cīņas paņēmieni.

Speciālajā astoņstūra būrī uzstāsies tādi sportisti kā Ričards Ozolas, Bogdans Oļeiniks, Bilols Abdurasulovs, Mahmuds Saifulajevs, Oskars Putāns, Ervīns Kārkliņš un daudzi citi.

„Valmiera vienmēr izcēlās ar spēcīgiem un perspektīviem cīkstoņiem. Mēs jau sen gribējām turnīru tieši šajā pilsētā, un ir pienācis tas brīdis. Būsim priecīgi redzēt katru, kurš vēlas atbalstīt vietējos cīkstoņus” – norāda “Ghetto Fight” līderis Manvels Isadžaņans.

„Ghetto Games” pasākumi visas dienas garumā norisināsies pie Valmieras Olimpiskā centra, ieeja bez maksas. „Ghetto Games” ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 tūkst. dalībnieku.
Projekts tapis sadarbībā ar Valmiera novada pašvaldību.