Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā notiks seminārs “Sagatavojies eksportam!”

Šodien plkst.10.30 Valmierā, viesnīcas “Wolmar” zālē “Vidzeme”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) rīkos semināru jaunajiem un topošajiem eksportētājiem “Sagatavojies eksportam!”.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane, seminārā LIAA eksperti stāstīs par svarīgākajiem uzdevumiem, kas uzņēmumiem jāveic, lai veiksmīgi sāktu eksportu. Tiks aplūkoti temati, kas skar eksportspējas izvērtēšanu (vai mans uzņēmums jau ir gatavs eksportēt), eksporta stratēģiju (kāpēc tā ir nepieciešama un kas ir jāiekļauj stratēģijā), tirgus izpēti (kā identificēt piemērotāko eksporta tirgu, kā pētīt tirgu un kāda informācija ir jānoskaidro).

Seminārā tiks skaidrota eksporta plāna izveide – produkta un iepakojuma pielāgošana tirgum, piemēroti mārketinga materiāli, saskarsme ar ārvalstu klientiem, kā arī starpkultūru attiecības.

LIAA pārstāvji informēs par eksporta atbalsta pakalpojumiem esošās un plānotās valsts atbalsta programmās uzņēmējiem.

Semināru vadīs LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs Andris Pārups un LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja Jadviga Neimane.

Seminārs notiks latviešu valodā, un dalība tajā ir bez maksas. Pieteikšanās tika izsludināta līdz 22.septembrim aģentūras mājaslapā “www.liaa.gov.lv”.