Ziņas

Sabiedrība

Valmierā notiks seminārs par ES fondu projektu publicitātes prasībām

Šodien Valmierā, viesnīcā “Wolmar”, notiks seminārs “Biežāk pieļautās kļūdas Eiropas fondu 2007-2013 projektu publicitātes prasību ievērošanā”, kas būs īpaši noderīgs Eiropas Savienības (ES) fondu finansēto projektu vadītājiem, komunikācijas īstenotājiem, pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem un citiem interesentiem.

Kā aģentūru LETA informēja Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra Tehniskās palīdzības projekta sabiedrisko attiecību speciālists Gatis Tauriņš, seminārā uzstāsies Centrālās finanšu un līgumu aģentūras sabiedrisko attiecību vadītāja Daiga Reihmane un informēs par biežāk pieļautajām kļūdām komunikācijas prasību ievērošanā ES fondu iepriekšējā plānošanas periodā, kā arī sniegs ieskatu par būtiskākajām izmaiņām jaunajā plānošanas periodā, piemēram, logo lietošanā.

Komunikācijas treneris un konsultants, LU lektors Kaspars Rūklis, kurš ir bijis arī Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas komunikācijas vadītājs, stāstīs par sabiedrisko attiecību speciālista nozīmi efektīvai ES fondu publicitātes nodrošināšanai, kā arī efektīviem komunikācijas risinājumiem, kuros ņemtas vērā gan ES fondu publicitātes prasības, gan sekmīgi sasniegti komunikācijas mērķi un mērķa grupas.

Par digitālo komunikācijas kanālu sniegtajām iespējām publicitātes nodrošināšanai ES fondu projekta ieviešanas un pēc ieviešanas laikā informēs RISEBA pasniedzējs un multimediju eksperts Rolands Laķis.

Seminārs tiek organizēts projekta “Tehniskā palīdzība Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra darbībai” laikā.

LETA