Ziņas

Sabiedrība

Valmierā notiks mutes un vispārējās veselības veicināšanai veltīta konference

Ceturtdien, 24.novembrī, Valmierā norisināsies konference “Kopējo riska faktoru pieeja mutes veselības un vispārējās veselības veicināšanā”, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Konference notiks plkst.10 Valmieras Valsts ģimnāzijā, Leona Paegles ielā 40. Apmeklētāji aicināti ierasties jau no plkst.9, kad sāksies reģistrācija konferencei.

“Konferences mērķis ir informēt par veselības saglabāšanas iespējām. Pašreizējā situācijā medicīnā, kad ir zināmas grūtības ar valsts finansētās ārstēšanās pieejamību, ir ļoti svarīgi domāt, kā nesaslimt un saglabāt savu veselību. Uzsvars ir uz mutes, bet runāsim arī par vispārējo veselību. Būs iespēja dzirdēt dažādu speciālistu ieteikumus un viedokli, piemēram, par iespējām primārajā aprūpē stāstīs ģimenes ārste no Valmieras Dace Harasimjuka, būs infektologs un uztura speciālists, protams, mutes veselības speciālisti,” stāsta Slimību profilakses un kontroles centra galvenais speciālists zobārstniecībā Andis Paeglītis.

Konferencē aicinātas piedalīties ar ārstniecību saistītas personas, izglītības un sociālie darbinieki, kā arī citi interesenti. Konferences apmeklējums ir bez maksas.

Šogad konference vēl notiks Liepājā, savukārt citās Latvijas vietās speciālisti turpinās viesoties nākamajā gadā.

Konferenci organizē Latvijas Zobārstu asociācija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību pēc Slimību profilakses un kontroles centra iniciatīvas.