Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks mākslas festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!”

Šodien Valmieras Kultūras centrā notiks reģionālais integratīvās mākslas festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!”, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām rādīs savus talantus gan uz skatuves – dziedot, dejojot, spēlējot teātri, muzicējot, gan radošo darbu izstādē. Dalībai festivālā pieteikušies 134 dalībnieki no 11 skolām, aprūpes centriem un kolektīviem – no Rīgas, Cēsīm, Valmieras, Strazdumuižas, Katvariem un Madonas. Valmieru festivālā pārstāvēs Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas-attīstības centra un Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” audzēkņi.

Koncertu ar saviem priekšnesumiem kuplinās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas mūsdienu deju grupa “Flash” (vadītāja Linda Mīļā) un bērnu vokālā grupa “Notiņas” (vadītāja Aigita Lapiņa).

Labākos koncerta priekšnesumus, līdzīgi kā iepriekšējos gados, žūrija izvirzīs dalībai Rīgas lielkoncertā, kas notiks 1.aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes aulā. Festivāla laureāti tiks aicināti uzstāties Ziemassvētku labdarības akcijas “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” koncertā kopā ar Latvijas labākajiem skatuves māksliniekiem un mūziķiem.

Sarīkojumā gaidīti visi, kas ar savu klātbūtni vēlas atbalstīt festivāla dalībniekus un kopīgi priecāties par viņu radošajiem panākumiem. Ieeja koncertā bez maksas. Valmieras Kultūras centrā būs skatāma arī bērnu ar īpašām vajadzībām radošo darbu izstāde.

LETA