Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks labdarības koncerts BMX sportista Gustava Pētersīļa atbalstam

17.janvārī plkst.17 Valmieras Kultūras centrā Beverīnas novada Brenguļu pagasta deju kolektīvs “Dzieti” jau otro reizi Valmierā organizē labdarības koncertu “Kā gribas mīlēt” BMX sportista Gustava Pētersīļa atbalstam.

Kā aģentūru LETA informēja deju kolektīva pārstāve Ilva Lakuča, smags kritiens treniņos 2013.gada 23.februārī puisim atņēma spēju staigāt. Tomēr viņš nav padevies grūtību priekšā – Pētersīlis turpina sportot. Tagad viņa sporta veids ir “handcycling” jeb paraolimpiskais sporta veids, kurā sportists ar guļriteni veic garas distances pa šoseju.

Pētersīlis ar guļriteni, kas izgatavots ASV speciāli viņam, cītīgi trenējas Biķernieku trasē, bet mājās ar hantelēm vingrina roku augšdelmu un apakšdelmu muskuļus, lai rokas kļūtu stiprākas un varētu veikt arvien garākas distances.

Koncertā piedalīsies tādi deju kolektīvi kā deju kopa “Bramaņi” un “Videnieki” no Rīgas, “Mārupieši” no Mārupes, “Raksti” no Ogres, “Vēlreiz” no Jūrmalas, “Gauja” un jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”.

Koncertā saziedotie līdzekļi palīdzēs sasniegt puiša mērķi piedalīties “Project Walk” – ASV izstrādātā rehabilitācijas programmā cilvēkiem, kuri guvuši muguras smadzeņu traumas.

LETA