Ziņas

Sabiedrība

Valmierā notiks iegādāto elektromobiļu prezentācija

Šodien pie Valmieras pilsētas pašvaldības ēkas notika pašvaldības jauno elektromobiļu prezentācijas pasākums, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Klātesošajiem bija iespēja apskatīt divus jaunos elektromobiļus, kas tiks izmantoti pašvaldības darbā – Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes, Valmieras Sociālā dienesta, Valmieras bāriņtiesas un citu pašvaldības nodaļu ikdienas pienākumu veikšanai. Pasākumā piedalīsies arī Valmieras pilsētās pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”).

Jaunos elektromobiļus pašvaldība iegādājusies ar valsts budžeta programmas “Klimata pārmaiņu finanšu instruments” (KPFI) atbalstu, piedaloties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izsludinātajā finansēto projektu atklātajā konkursā par siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanu transporta sektorā – atbalstu elektromobiļu un elektromobiļu uzlādes infrastruktūras ieviešanai.

Projekta kopējās ieviešanas izmaksas ir 60 450 eiro, tai skaitā attiecināmās izmaksas 56 495 eiro, no kurām KPFI finansējums ir 65,49% jeb 37 000 eiro.

LETA