Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks deju lielkoncerts “Krāsojam pasauli!” un koru sadziedāšanās

30.maijā plkst.17 Valmieras estrādē ar deju lielkoncertu “Krāsojam pasauli!” un Valmieras un novadu koru sadziedāšanos tiks ieskandināti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Pēc deju lielkoncerta un koru sadziedāšanās estrādē notiks zaļumballe kopā ar “Ballīšu orķestri”. “Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Daugavas stadionā notiks deju lielkoncerts “Līdz varavīksnei tikt”. Valmieras deju apriņķa kolektīvi ceļu līdz varavīksnei sāks jau 30.maijā Valmieras estrādē, caur septiņām varavīksnes krāsām izdzīvojot dienu mammas, tēva un bērna acīm. Lielkoncerta moto: es esmu. Es dzīvoju. Es redzu, jūtu un sajūtu. Man apkārt ir krāsu virpulis. Tas nemitīgi griežas ap mani, krāsas jaucas un krāsojas. Atkal jaucas un atkal krāsojas. Un tas viss ap mani. Tas viss manī. Pasaule ir tik krāsaina,” atklājusi deju lielkoncerta režisore Līga Kjaspere.

Deju lielkoncertā piedalīsies deju kolektīvi no Valmieras pilsētas izglītības iestādēm, Valmieras jaunatnes centra “Vinda”, Valmieras Kultūras centra, Dikļiem, Kocēniem, Brenguļiem, Valmieras pagasta, Rencēniem, Trikātas, Rubenes, Rūjienas, Bērzaines pagasta, Naukšēniem un Matīšu pagasta.

No plkst.19.30 Valmieras estrādē notiks Valmieras un novadu koru sadziedāšanās. Sadziedāšanos organizē XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs – “Swedbank”. Koncertā tiks izdziedātas dziesmas gan no Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku repertuāra, gan arī citas populāras un Latvijā iemīļotas dziesmas. Koru sadziedāšanās koncertā piedalīsies kori no Valmieras pilsētas izglītības iestādēm, kori no Valmieras Kultūras centra, Valmieras Mūzikas skolas, Rūjienas vidusskolas, Kocēnu pamatskolas, Kocēnu kultūras nama, kā arī “Valmieras stikla šķiedras” koris. Sadziedāšanos vadīs diriģents Jānis Ozols.

Deju lielkoncerta un koru sadziedāšanās apmeklējums bez ieejas maksas. Pasākuma norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība un “Swedbank”.

LETA