Ziņas

Izklaide

Valmierā notiks Bērnu svētki

Šodien no plkst.12 līdz 15 Valmieras jaunatnes centrā (VJC) “Vinda” notiks Bērnu svētki kopā ar lāceni Vinniju. Bērni varēs spēlēt dažādas spēles un iet rotaļās, kā arī darboties radošajās darbnīcās.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte, paralēli Vinnijas vasaras mīļākajai nodarbei – medus ēšanai – lācene rīkos dažādas izdarības savā vasaras dārzā, kas atrodas VJC “Vinda” pagalmā. Vinnija priecāsies par visiem pilsētas svētku mazajiem apmeklētājiem, ar kuriem dārzā varēs spēlēt savu mīļāko spēli “Medus domino”, iztukšot kārtējo medus podu un uzzināt daudz ko jaunu, darbojoties radošajās darbnīcās.

Pasākuma apmeklētājus sagaidīs dažādi eksperimenti, izgudrojumi un pārsteigumi, kā arī peldoši kuģīši, kosmiskas raķetes, vējdzirnavas un citas interesantas aktivitātes.

Uz Vinnijas dārza svētkiem VJC “Vinda” pagalmā jāņem līdzi balons, lai Vinnijai un visiem kopā izdodas radīt krāsainus un jautrus svētkus.

Bērnu svētki notiks Valmieras pilsētas svētku “Valmiera virmo!” laikā. LETA jau informēja, ka Valmieras pilsētas svētki “Valmiera virmo!” norisināsies līdz 13.augustam. Valmieras pilsētas svētkus organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs.