Ziņas

Sabiedrība

Valmierā notiek starptautisks izglītības līderu forums “Iespēju tilts”

Šodien un rīt, 19.martā, Valmierā jau piekto reizi pēc kārtas norisinās Latvijas izglītības līderu forums “Iespēju tilts”, kas divu dienu garumā apvienos vairāk nekā 700 dalībnieku.

Kā aģentūru LETA informēja izglītības uzņēmuma “Lielvārds” kompetences centra vadītājs Andris Gribusts, šogad forums veltīts aktuālajai izglītības satura un vides sinerģijas tēmai. Skolotāji, skolu vadītāji, izglītības eksperti, politikas veidotāji un uzņēmēji no Latvijas un ārvalstīm diskutēs un dalīsies pieredzē, lai piedāvātu reālus risinājumus, ko ikviens skolotājs, atgriežoties skolēnu pilnās klasēs, var izmantot savā praksē.

Šodiena veltīta sākumskolas profesionāļiem, vēršot uzmanību uz tādiem jautājumiem kā digitālā pratība un tās attīstība mūsdienu skolā, tehnoloģiju iespējas mainīt skolas ikdienu, digitālā pratība un personības konkurētspēja, kā arī inovatīva skola un mūsdienīga mācību vide. Savukārt otrās dienas, 19.marta, fokuss vairāk vērsts uz ģimnāziju un vidusskolu izaugsmes veicināšanu, pievēršoties tādiem jautājumiem kā ģimnāziju un vidusskolu loma Latvijas izaugsmē, izglītības satura, metodikas un mācību vides sinerģija, teorija un prakse dabaszinātņu, matemātikas un inženierzinātņu mācīšanā, kā arī atgriezeniskās saiknes nozīme formatīvajā vērtēšanā un mācību procesa pilnveidē.

Forumu organizē izglītības uzņēmums “Lielvārds” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Valsts izglītības satura centru un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju.

LETA