Ziņas

Sabiedrība

Valmierā noslēgusies Brīvības ielas atjaunošana

Noslēgusies Brīvības ielas atjaunošana, kas tika uzsākta šī gada 14.maijā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

“Brīvības ielas rekonstrukcijas laikā no Palejas ielas grāvja līdz jaunizveidotajam rotācijas aplim tika izbūvēta lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēma, kā arī Brīvības ielas galā – krustojumā ar Jaunzemju un Pilātu ielu – tika izbūvēts rotācijas aplis. Tāpat tika nomainīta pilna ielas segas konstrukcija, ieskaitot asfaltbetona ieklāšanu divās kārtās,” atklājusi Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere Inese Kokenberga.

2014.gadā Brīvības ielā tika pabeigta maģistrālā ūdensvada un atsevišķā posmā arī kanalizācijas izbūve, kas notika Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras pilsētā II kārta” laikā.

Atbilstoši atklātā konkursa rezultātiem darbus veica SIA “Limbažu ceļi”. Kopējās Brīvības ielas rekonstrukcijas izmaksas ir 1,1 miljons eiro. Izpildītajiem darbiem ir piecu gadu garantija.