Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā no auto nozog kases aparātu ar naudas lādi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs. Noformēti 71 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 38 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 6.maija līdz 7.maijam Valmierā Sporta ielā, nenoskaidrota persona,  no automašīnas “Dodge Grand” nozaga kases aparātu ar naudas lādi. Materiālie zaudējumi vērtējami 300 EUR apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Policija skaidro notikušā apstākļus.

7.maijā pulksten 10:30 Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā autoceļa Valmiera- Cēsis – Drabeši 25.kilometrā, kāds vīrietis vadot automašīnu “Mitsubishi” sakabē ar treileri, uz kura atradās automašīna “Volvo” , nebija pietiekami uzmanīgs, un šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi aizķēra nolaižamo barjeru, kā rezultātā tika bojāta automašīna un barjera. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.