Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā izsludināti sporta, kultūras un jauniešu nometņu projektu konkursi

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iesniegt projektus pašvaldības sporta, kultūras, bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas konkursiem, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa mērķis ir veicināt pilsētas bērnu un jauniešu nodarbinātību un saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, savukārt sporta projektu konkurss tiek izsludināts, lai atbalstītu personu iniciatīvu sabiedriski nozīmīgu sporta projektu realizācijā un popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Kultūras projektu konkursā tiek gaidītas idejas ar mērķi veidot Valmierā daudzveidīgu kultūrvidi, veicināt kultūras norišu daudzveidību un dažādu kultūras nozaru attīstību pilsētā.

Atbilstoši nolikumam “Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursi”, pretendenti drīkst iesniegt tikai vienu projekta ideju vienā no minētajiem konkursiem. Pašvaldības projektu konkursos var piedalīties izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un biedrības, kuras ieguvušas sabiedriskā labuma organizācijas statusu un reģistrētas sabiedriskā labuma organizāciju reģistrā.

Pašvaldības projektu konkursos var piedalīties ar projektu pieteikumiem, kuru realizācija notiek Valmieras pilsētas teritorijā konkrētajā gadā. Pašvaldība līdzfinansējumu piešķirs līdz 50% no iesniegtā projekta atbilstošo izmaksu kopējās summas, bet ne mazāk par 140 eiro un ne vairāk par 700 eiro.

Projektu pieteikumi konkursam iesniedzami līdz 23.februārim Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

LETA