Ziņas

Sabiedrība

Valmierā godinās sporta laureātus

Šodien plkst.20 Valmieras Kultūras centrā notiks sporta laureātu godināšanas pasākums – Valmieras sporta balle.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna, pasākumā Valmieras pilsētas pašvaldība suminās sportistus, sporta komandas, trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā 2014.gadā.

Arī šogad Valmieras sporta ballē pašvaldība godinās tās valmieriešu komandas, kuras izcīnījušas pirmo vai vienu no augstākajām vietām kādā no pilsētas čempionātiem, kā arī šo čempionātu organizētājus. Tradicionāli tiks apsveikti arī laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada treneris”, “Gada sporta pasākums” un “Gada sporta veids”. Tāpat pasākumā pašvaldība par mūža ieguldījumu pateiksies tiem, kuri savu darbu un enerģiju nesavtīgi veltījuši pilsētas sporta dzīves attīstībai.

Valmieras sporta ballē uzstāsies Rīgas cirka mākslinieki, Ivo Fomins, riņķu dejotāja “Voodoo Flame”, deju grupa “Dzirnas” un Rīgas zvanu ansamblis “Primus”. Savukārt ballē spēlēs grupa “Rock’n’Berries”. Pasākumu vadīs Kaspars Zlidnis.

Pasākums notiks pie galdiņiem. Ieejas kartes uz Valmieras sporta balli jau iespējams iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē. Interesenti aicināti ieejas kartes iegādāties savlaicīgi, jo to skaits ir ierobežots.

LETA