Ziņas

Sports

Valmierā godinās sporta laureātus

Šodien, 9.decembrī, plkst.20 Valmieras Kultūras centrā notiks ikgadējā Valmieras sporta balle, kurā tiks godināti sportisti, treneri, sporta spēļu komandas un klubi par augstvērtīgu sniegumu un aktīvu darbību 2016.gadā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Sportistus sveiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apbalvojumu “Par sasniegumiem sportā 2016” pasniegs vairākās kategorijās: veterānu sports, tautas sports, sasniegumu un augstu sasniegumu sports.

Tradicionāli laureātus godinās nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta veids”, kā arī “Mūža ieguldījums sportā”.

Pasākuma apmeklētājus ar priekšnesumiem iepriecinās grupas “Opus Pro” solists Alex un ģitārists Harijs Zariņš, sporta deju dejotāji Viola Abramova un Rihards Mailītis, Dana Jēkabsone un Marts Puniņš, kā arī iluzionists Valdemārs Veiss un citi mākslinieki. Pasākumu vadīs radio dīdžejs Jānis Romanovskis.

Pasākuma ieejas kartes var iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē, to cena ir 12 eiro.

Pasākumu atbalsta Valmieras Drāmas teātris, Valmieras Kultūras centrs, kinoteātris “Gaisma”, aktīvā tūrisma centrs “Eži”, tūrisma preču veikals “Gandrs”, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, Vidzemes Olimpiskais centrs, “Valmiera/ORDO” un Valmieras Bērnu sporta skola.