Ziņas

Sports

Valmierā godinās sporta laureātus

Valmieras Kultūras centrā 9.decembrī plkst.20 norisināsies ikgadējā Valmieras sporta balle, godinot sportistus, trenerus, sporta spēļu komandas un klubus par augstvērtīgu sniegumu un aktīvu darbību 2016.gadā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vietniece Zane Bulmeistare.

Apbalvojumu “Par sasniegumiem sportā 2016” pasniegs vairākās kategorijās: veterānu sports, tautas sports, sasniegumu un augstu sasniegumu sports. Tradicionāli laureātus godinās nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta veids”, kā arī “Mūža ieguldījums sportā”.

Sportistus sveiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Pasākumā ar priekšnesumiem piedalīsies grupas “Opus Pro” solists Alex un ģitārists Harijs Zariņš, sporta deju dejotāji Viola Abramova un Rihards Mailītis, Dana Jēkabsone un Marts Puniņš, kā arī iluzionists Valdemārs Veiss un citi mākslinieki. Pasākuma vadītājs būs radio dīdžejs Jānis Romanovskis.

Lai suminātu sportistus, kuri Valmieras vārdu nesuši Latvijas, Baltijas, Eiropas un pasaules mēroga sacensībās, Valmieras pilsētas pašvaldība sporta laureātu godināšanu organizē jau desmito gadu.

Pasākuma ieejas kartes cena ir 12 eiro. Tās iespējams iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē.

Pasākumu atbalsta: Valmieras Drāmas teātris, Valmieras Kultūras centrs, kinoteātris “Gaisma”, aktīvā tūrisma centrs “Eži”, tūrisma preču veikals “Gandrs”, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, Vidzemes Olimpiskais centrs, “Valmiera/ORDO” un Valmieras Bērnu sporta skola.