Ziņas

Sports

Valmierā godinās sporta laureātus

Valmieras Kultūras centrā 4.decembrī plkst.20 notiks sporta laureātu godināšanas pasākums – Valmieras sporta balle, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto, arī šogad Valmieras sporta ballē pašvaldība godinās tās valmieriešu komandas, kuras izcīnījušas pirmās vai vienu no augstākajām vietām kādā no pilsētas čempionātiem, tai skaitā atklātajos. Tradicionāli tiks apsveikti arī laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada treneris”, “Gada sporta veids” un “Uzlecošā zvaigzne”. Pasākumā pašvaldība par mūža ieguldījumu pateiksies arī tiem, kas savu darbu un enerģiju nesavtīgi veltījuši pilsētas sporta dzīves attīstībai.

Sporta balles kultūras un atpūtas programmā piedalīsies dziedātāja Aija Andrejeva, akordeona virtuozs Kaspars Gulbis, triku meistars Dmitrijs Bubins, BK “Valmiera/ORDO” karsējmeitenes un deju grupa “Ritms”. Ballē spēlēs grupa “Flame&Crazy Daisies”.

Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākums ir kļuvis par vienu no skaistākajām pilsētas tradīcijām, kad, tuvojoties gada izskaņai, tiek novērtēti sasniegumi sporta dzīvē Valmierā un ārpus tās robežām, kā arī ieguldītais darbs veselīga dzīvesveida un sportisku aktivitāšu veicināšanā pilsētā.