Ziņas

Izklaide

Valmierā gaidāms starptautisks muzikāls projekts – mūzikls “Čigānu barons”

20.februārī plkst.18.30 Valmieras Kultūras centrā izskanēs starptautisks muzikāls projekts – mūzikls “Čigānu barons”, kurā piedalīsies izcilākie čigānu mūzikas izpildītāji no Vācijas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas, Lietuvas un Latvijas, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Mūzikla skatītājiem būs iespēja uz vienu vakaru nokļūt krāšņā, straujiem ritmiem un ugunīgām dejām, kā arī čigānu dziesmām piepildītā pasākumā, kur ikviens varēs arī aktīvi iesaistīties. Mūziklā būs īpašas skatuves dekorācijas, speciālas gaismas iekārtas, tehniskais aprīkojums un apskaņošanas iekārtas.

Mūziklā piedalīsies 12 skatuves mākslinieki no sešām valstīm, starp tiem ir arī Latvijā pazīstamais mūziķis, komponists un vijolnieks Kaspars Pudniks, kurš plašāku atpazīstamību ieguvis, piedaloties TV šova “Dziedošās ģimenes” Riču ģimenes sastāvā. Koncertprogrammā uz skatuves kāps tādi mākslinieki kā Ishtvans Kviks (Lietuva), Rozze (Zviedrija), Aljona Mihai (Krievija), čigānu dejas princese Anhela Koldarous (Vācija), čigānu ģitāras virtuozs Arturo Sabils (Lietuva), Kaspars Pudniks (Latvija) un citi.

2013.gadā, piedaloties starptautiskajā “Hesselby Slott” mūzikas festivālā Zviedrijā, mūzikls ieguvis “Grand Prix” kā aizraujošākā un krāšņākā koncertprogramma.

LETA