Ziņas

Sabiedrība

Valmierā diskutēs par meža nozares nozīmi reģionos

4.februārī plkst.11 Vidzemes Augstskolā (ViA) Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju (LKF) un ViA rīkos ekspertu diskusiju “Meža nozare un Latvijas ekonomiskā neatkarība”.

Kā aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji, diskusijas mērķis ir dalīties līdzšinējā pieredzē un vienoties par turpmāko rīcību, lai veicinātu ilgtspējīgas meža nozares un Latvijas ekonomikas attīstību. Īpaša uzmanība tiks veltīta sadarbības veidošanai reģiona attīstībai, kas apvienotu uzņēmējus, augstākās izglītības pārstāvjus un citus ekspertus.

Ekspertu diskusijā savā pieredzē, atziņās un ieteikumos par iespējām attīstīt Latvijas ekonomiku ar meža nozares palīdzību dalīsies vairāki nozīmīgi eksperti – LTRK Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis, ViA rektors Gatis Krūmiņš, LKF izpilddirektors Kristaps Klauss, “Swedbank” galvenais ekonomists Latvijā Mārtiņš Kazāks, Latvijas Koka būvniecības klastera izpilddirektors Gatis Zamurs, ViA Zināšanu un tehnoloģiju centra direktors Kaspars Osis, ViA lektors Valdis Zaķis, LLU meža fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis, kā arī kokapstrādes uzņēmuma SIA “BYKO-LAT” pārstāvis Jānis Zvirbulis.

Ekspertu diskusijā tiks diskutēts par tādiem jautājumiem kā meža nozares nākotnes potenciāls, nozares nozīme Latvijas reģionos un to attīstībā, noieta tirgi un attīstības iespējas. Pieteikties ekspertu diskusijai iespējams līdz 30.janvārim mājaslapā “www.va.lv”.

LETA