Ziņas

Sabiedrība

Valmierā darbu sāk nakts patversme

No šīs nedēļas sākusi darboties Valmieras nakts patversme Purva ielā 13, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Bez pajumtes esošie iedzīvotāji patversmē var uzturēties katru dienu no plkst.17 līdz 8.

Pašvaldība mudina valmieriešus būt atbildīgiem un nepaiet garām uz soliņa vai zemē gulošajiem, bet informēt viņus par iespēju pavadīt nakti patversmē, kur varēs sasildīties. Ir iespējams izsaukt arī Valmieras Pašvaldības policiju (tālrunis 64222951), kas nogādās iemigušos siltās telpās.

Nakts patversmē klientus sagaidīs un uzņems dežurants, kurš būs atbildīgs par vietas ierādīšanu, tāpat tiks nodrošināta iespēja netraucēti izgulēties un iedzert siltu tēju. Pašvaldība lūdz nakts patversmes klientiem neierasties apreibinošo vielu iespaidā, kā arī ievērot iekšējās kārtības noteikumus.

Cilvēki, kuriem ir iespēja un vēlme, aicināti palīdzēt, nakts patversmes iemītniekiem ziedojot apavus un apģērbu. Īpaši nepieciešama ir vīriešu siltā apakšveļa un čības. Lai vienotos par mantu nogādi patversmei, iedzīvotāji aicināti sazināties ar mājas pārvaldnieci Ivetu Būmani pa tālruni 26330079 (zvanīt darba laikā).