Ziņas

Sabiedrība

Valmierā darba vizītē ieradīsies Ministru prezidents Māris Kučinskis

Šodien Valmieru darba vizītē apmeklēs Ministru prezidents Māris Kučinskis, lai tiktos ar Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvjiem, vietējiem uzņēmējiem, kā arī reģionālo mediju pārstāvjiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Justīne Deičmane, apmeklējuma laikā Kučinskis pārrunās Valmieras attīstības perspektīvas ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku (“Valmierai un Vidzemei”), domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu (“Valmierai un Vidzemei”), Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektori Eviju Voitkāni un izpilddirektores vietnieci Daci Jasi.

Pēc tikšanās pašvaldībā Kučinskis dosies uz SIA “Valpro”, lai tiktos ar uzņēmuma vadību un apskatītu tā ražotni. Ar SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu Ministru prezidents pārrunās aktualitātes veselības nozarē. Savukārt, lai izzinātu Valmieras sporta infrastruktūras attīstības vīziju un jaunā peldbaseina būvniecības procesu, Kučinskis tiksies ar SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētāju Arti Jansonu.

Dienas izskaņā Ministru prezidentam plānota tikšanās ar Valmieras uzņēmēju konsultatīvās padomes (UKP) priekšsēdētāju Juri Sleņģi un UKP locekļiem, kā arī Valmieras uzņēmēju klubu pārstāvjiem. Tās laikā tiks diskutēts par Valmieras uzņēmējdarbības vides attīstību un uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem.

Vizītes noslēgumā Kučinskis dosies uz Jāņa Daliņa stadionu, lai piedalītos Latvijas IV olimpiādes atklāšanas ceremonijā, kuru no plkst.21.15 tiešraidē pārraidīs arī Latvijas Televīzija.