Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā autovadītājs izraisa sadursmi ar velosipēdistu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 48 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs auto vadītāji. Noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 39 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

7.novembrī ap pulskten 8:00 Valmierā, Meža un Stacijas ielu krustojumā vīrietis, vadot automašīnu, izraisīja sadursmi ar velosipēdistu. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs auto vadītāji. 7.novembrī kāds iedzīvotājs ziņoja, ka Limbažos, Stacijas ielā, pie veikala, nenoskaidrots vadītājs, vada automašīnu “Opel”, iespējams, alkohola reibumā. Policijas norīkojumam reaģējot uz saņemto informāciju, tika apturēts minētais transportlīdzeklis un pārbaudīts auto vadītājs. Aculiecinieka bažas apstiprinājās un vīrietis pie stūres sēdies pamatīgā alkohola reibumā – 2,5 promiles, kā arī bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Tāpat Apes novadā, uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 172. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu bez jebkāda veida vadīšnas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Virieša izelpā konstatēja 1,02 promiles.

Aicinām iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot VP, zvanot pa tālruni 110,