Ziņas

Kriminālziņas

Valkas tiesā skatīs lietu par vīrieša slepkavību un automašīnas riepu caurduršanu

Šodien plkst.10 Valkas rajona tiesā skatīs krimināllietu par vīrieša slepkavību un automašīnas riepu caurduršanu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Kā iepriekš aģentūru LETA informēja prokuratūrā, tā uzskata, ka apsūdzētais šogad kādā maija naktī, būdams alkohola reibumā, no dzīvokļa virtuves paņēma nazi, lai personīgu iemeslu dēļ caurdurtu automašīnas riepas kādas citas personas lietošanā esošai automašīnai.

Kopumā viņš caurdūra piecas riepas divām automašīnām, jo tumsā nevarēja noteikt, kura no automašīnām ir īstā.

Nebūdams pietiekami gandarīts par izdarīto, personisku iemeslu vadīts, tajā pašā naktī apsūdzētais aizgāja līdz dzīvoklim, kurā tajā brīdī atradās vīrietis, kuram apsūdzētais gribēja atriebties, un, uzstājīgi klauvējot pie durvīm un balkona loga, aicināja laukā noskaidrot attiecības.

Cietušais, neapzinoties draudošās briesmas, piekrita aiziet aprunāties, līdz strīda laikā apsūdzētais, sākot kautiņu, aiz dusmām ar nazi cietušajam iedūra ne mazāk kā 20 reizes.

Vēlāk apsūdzētais no nozieguma vietas vīrieša ķermeni aizvilka līdz atkritumiem, kur mēģināja to iemest vienā no konteineriem, bet spēka trūkuma dēļ cietušo turpat atstāja.