Ziņas

Sabiedrība

Valkā piestās Bērnu veselības autobuss

Valkā, Lugažu laukumā, pretī Kultūras namam, 11. novembrī piestās Bērnu veselības autobuss. Bērniem šajā dienā būs pieejami divi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālisti – okulists (acu ārsts) un alergologs, informē Valkas novada domes sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode.

Pēc viņas teiktā, vizīte pie speciālistiem būs bez maksas un bez nosūtījuma, tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstīties var, zvanot E. Balodei uz mobilo tālruni 28 644 365.

E.balode norāda, ka, dodoties pie speciālista, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, vēlams arī informāciju par līdz šim veiktajiem izmeklējumiem un speciālistu apmeklējumiem (ja tāda ir). Šī informācija palīdzēs BKUS speciālistiem veikt savu darbu ātrāk un labāk.

Lai nodrošināti sekmīgu bērnu veselības aprūpi arī turpmāk, Edīte Balode aicina vecākus pēc vizītes  pie speciālista par tās rezultātiem informēt savu bērnu ģimenes ārstu. Tieši vietējie ģimenes ārsti ir tie, kuri paliks ar pacientu un vadīs tālāk viņa atveseļošanās procesu.