Ziņas

Kriminālziņas

Valkā nozog velosipēdu; Salacgrīvā vada auto 1,9 promiļu reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies viens automašīnu vadītājs un trīs velosipēda vadītāji. Noformēti 108 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 55 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

5.jūnijā pulksten 06:55 saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Smiltenes novadā, Smiltenē, kur alkohola koplietošanas laikā izcēlies konflikts starp divām personām. Izbraucot uz notikuma vietu, konstatēts, ka alkohola koplietošanas laikā, kāds vīrietis konstatējis, ka viņam, iespējams, nozagta nauda un mobilais telefons, pēc kā izcēlies strīds ar vienu no personām, ar kuru kopīgi lietots alkohols, kā rezultātā vīrietis guvis miesas bojājumus. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

5.jūnijā laika posmā no pulksten 14:20 līdz pulksten 15:00 Valkā, Rūjienas ielā, pagaidām nenoskaidrota persona,  brīvi piekļūstot no kāda nama kāpņutelpas nozaga velosipēdu “SEATTLE BLK 146”. Materiālie zaudējumi 200 eiro.

5.jūnijā pulksten 12:15 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvā, Baznīcas ielā, kāds vīrietis vadīja automašīnu “OPEL”, būdams 1,9 promiļu reibumā. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.jūnijā pulksten 05:00 Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā uz autoceļa Smiltene – Gulbene 48. kilometrā, kāds vīrietis vadot automašīnu “Renault Megane” netika galā ar tās vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs un pasažieris, nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

5.jūnijā pulksten 07:50 Amatas novadā, Zaubes pagastā uz autoceļa Mālpils – Zaube – Kliģene 21.kilometrā, kāds vīrietis vadot automašīnu “VW Passat” iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar automašīnu “Renault Kangoo”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojātas automašīnas, cietušo nav. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.