Ziņas

Izklaide

Valkā notiks skrējiens-pārgājiens “Lieldienu zaķis 2015”

Otrajās Lieldienās, 6.martā, Valkā notiks skrējiens-pārgājiens “Lieldienu zaķis 2015”, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja Kristīne Karole.

Skrējienā-pārgājienā aicināti piedalīties aktīva dzīvesveida piekritēji, uzņēmumi, iestādes un nūjotāji. Pasākuma starts pie Valkas pilsētas kultūras nama.

Dalībnieku reģistrācija no plkst.11, starts plkst.12.

Skrējienā-pārgājienā aicināti piedalīties visu vecumu Valkas novada un arī citu novadu iedzīvotāji. Īpaši aicināti nūjotāji, kuri ierasto skriešanas distanci varēs izbaudīt nūjojot. Distances garums – 3,3 kilometri.

Šogad būs arī bērnu līdz sešu gadu vecumam skrējiens apkārt Lugažu laukumam, distances garums – 600 metri. Starts tiks dots neilgi pēc lielās distances starta. Visi bērni, kuri finišēs, saņems mazas pārsteiguma balvas.

Kā ierasts, ar īpašām pārsteiguma balvām tiks apbalvoti dalībnieki par oriģinālākajiem tērpiem, kā arī lielākie darba kolektīvi.

Dalības maksa – viena krāsota Lieldienu ola.

Tajā pašā dienā Valkā, Lugažu laukumā, plkst.10 gaidāmas dažādas svētku atrakcijas – spēles un rotaļas, sacensības, kā arī olu ripināšana un olu kaujas ar līdzpaņemtām olām.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas pilsētas kultūras nama kultūras metodiķe Līga Panadalone, pasākumā būs arī lielais katls, kurā katrs varēs izvārīt savu īpašo un krāšņāko Lieldienu olu. Visiem atnākušajiem būs iespēja iepazīt jauno Valkas uzņēmuma SIA “Pepi per” produktu – “Iglu Soft Blocks” krāsainos klučus.

Savukārt SIA “Minty” piedāvās darboties radošajās darbnīcās, kurās varēs izgatavot savu Lieldienu nozīmīti vai magnētiņu.

LETA