Ziņas

Sports

Valkā notiks sacensības šaušanā

9.decembrī no plkst.9 Valkas stadiona šautuvē notiks ģenerāļa Pētera Radziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības šaušanā ar pistolēm, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča.

Piedalīties sacensībās uzaicinātas komandas no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras un Valkas iecirkņiem, Valmieras cietuma, Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Vidzemes iecirkņa, Zemessardzes 22.kājnieku bataljona, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Valmieras un Valkas brigādēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona, Igaunijas Republikas policijas, Zemessardzes 27.kājnieku bataljona, Valkas novada pašvaldības un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes.

Katrā komandā startēs četri dalībnieki, no kuriem vismaz vienai jābūt sievietei. Katrs dalībnieks piedalīsies divos vingrinājumos: šaušana ar dienesta pistoli 15 m distancē un šaušana ar dienesta pistoli 15 m distancē uz laiku.

Sacensības organizē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde. To mērķis ir veicināt sadarbību starp Valmieras, kaimiņu, garnizonos dislocētajām militārajām un valsts iestādēm, kā arī lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu valsts vēstures izzināšanu.