Ziņas

Sabiedrība

Valkā notiks NVA vakanču gadatirgus “Livonijas darba tirgus Valka-Valga 2015”

14.martā no plkst.9 līdz 15 Valkas kultūras namā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais vakanču gadatirgus “Livonijas darba tirgus Valka-Valga 2015”.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere, tā būs vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību.

Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām un atrast piemērotus darbiniekus. Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

Pašvaldības un darba devēji aicināti uz aktīvu līdzdarbību vakanču gadatirgū. Dalība pasākumā ikvienam ir bez maksas. Lai darba devējs varētu piedalīties vakanču gadatirgū, viņam jāpiesakās NVA Valkas filiālē līdz 3.martam, zvanot pa 64723871, 26813317, 64723007 vai 29482289, kā arī rakstot uz e-pastu “linda.scerbane@nva.gov.lv” vai “Erna.Pormeistere@nva.gov.lv”.

LETA