Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valkā notiks Livonijas darba tirgus

Valkas kultūras namā 28.septembrī norisināsies “Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2017”, kas tiek rīkots Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas novada domes un Valgas pilsētas domes īstenotās “INTERREG Estonia-Latvia” programmas projektā “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”, aģentūru LETA informēja NVA.

Valkā, Valgā un tuvākajā pierobežas teritorijā dzīvojošie darba meklētāji šajā Latvijas un Igaunijas pārrobežu sadarbības pasākumā varēs vienuviet klātienē tikties ar abu valstu darba devējiem.

Dalībai „Livonijas darba tirgū Valka – Valga 2017” ir pieteikušies 22 darba devēji, kas darba meklētājiem piedāvās 130 brīvās darba vietas. 11 darba devēji pārstāvēs Latviju un 11 – Igauniju.

Darba meklētājiem tiks piedāvātas ne tikai klātesošo darba devēju uzņēmumos esošās brīvās darba vietas, bet arī vakances, kas reģistrētas NVA Valkas filiālē un Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda Valgas nodaļā. Abu valstu nodarbinātības dienestu speciālisti stāstīs par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. Livonijas darba tirgus apmeklētāji varēs saņemt arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālistu konsultācijas.