Ziņas

Izklaide

Valkā notiks interaktīva izstāde, kurā sniegs padomus veselības saglabāšanai

6.aprīlī, atzīmējot Pasaules veselības dienu, Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē laikā no plkst.11 līdz 15 notiks interaktīvā veselības izstāde, kuru organizē biedrība “Latvijas Veselības misija” un Valkas un Valmieras veselības klubs “Jauns sākums”.

Kā aģentūru LETA informēja “Latvijas Veselības misijas” valdes loceklis un Valkas veselības klubiņa “Jauns sākums” vadītājs fizioterapeits Mikus Mezītis, izstādes nolūks ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sniegt praktiskus padomus iedzīvotājiem, lai mazāk būtu jāslimo, lai cilvēks justos priecīgs, dzīvotu ilgāk un iegūtu jaunas veselībai un labsajūtai noderīgas atziņas.

Izstādē soli pa solim pie astoņiem stendiem būs iespējams iepazīties ar informāciju, ko cilvēks pats spēj darīt savas veselības labā, lai iztiktu bez medikamentiem un slimnīcas.

Apmeklējot izstādi, būs iespēja pārbaudīt asinsspiedienu, plaušu tilpumu, sirdsdarbību, noteikt holesterīna un cukura līmeni asinīs, noteikt tauku procentu ķermenī, saņemt plecu joslas antistresa masāžu, pārbaudīt bioloģisko vecumu. Tiem, kuri vēlēsies noteikt cukura līmeni asinīs, vismaz divas stundas pirms analīzes nodošanas ieteicams neēst.

Izstādes laikā būs iespējams aprunāties ar ārstiem, kas sniegs jums vērtīgus padomus, kā arī ar pārējiem izstādes darbiniekiem, kas ir veselīga dzīvesveida entuziasti, dažādu profesiju pārstāvji, kuri šajā projektā darbojas brīvprātīgi.

Apmeklētājiem visi veselības izstādē piedāvātie pakalpojumi ir bez maksas.

Pasākumu atbalsta Valkas novada dome un Septītās dienas adventistu draudze.

LETA