Ziņas

Kriminālziņas

Valkā no tirdzniecības vietas nozagtas preces 106 EUR apmērā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros nav fiziski cietušu personu. Nav reģistrētu gadījumu, kad pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, būtu sēdušies transportlīdzekļu vadītāji. Noformēti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 31 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

15.decembrī personu grupa veica laupīšanu kādā īpašumā Gulbenes novadā. Sākotnējā informācija liecina, ka personas ienākušas dzīvesvietā, pielietoja fizisku spēku pret mājas saimnieku un veica laupīšanu. No īpašuma tika nozagts mobilais telefons un nauda 260 EUR apmērā. Veicot operatīvās darbības, policija atrada un aizturēja notikumā iesaistītās personas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Policija turpina lietas izmeklēšanu, kā arī tiks lemts par aizturēto personu drošības līdzekli.

16.decembrī pulksten 14:52 Valkā no tirdzniecības vietas nozagtas preces 106 EUR apmērā. Preces nebojātas atgrieztas veikalam. Uzsākts kriminālprocess.