Ziņas

Sabiedrība

Valkā diskutēs par iespējām veicināt novada pieaugušo izglītību

Šodien plkst.11 Valkas novada domē notiks seminārs par pieaugušo izglītības vajadzībām un iespējām, aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Semināra mērķis ir noskaidrot situāciju pieaugušo izglītības jomā Valkā un novadā, kā arī veicināt ieinteresēto pušu sadarbību.

Seminārā tiksies pārstāvji no dažādām Valkas pilsētas un novada institūcijām, nevalstiskajām organizācijām un izglītības iestādēm, kas iesaistītas pieaugušo izglītības stratēģijas plānošanā un īstenošanā un pieaugušo izglītības pakalpojumu sniegšanā. Paredzēts debatēt par pieaugušo izglītības mērķa grupām un pieprasījumu Valkā un novadā, piedāvāto pakalpojumu spektru un kvalitāti, izglītības programmu saistību ar uzņēmēju vajadzībām un darba tirgu, kā arī citiem aspektiem.

Īpaša vērība tiks pievērsta iespējai veidot pieaugušo izglītības sadarbības tīklu ar blakus esošajiem novadiem un Vidzemes plānošanas reģiona ietvaros, lai pēc iespējas efektīvi apgūtu pieaugušo izglītībai atvēlētos resursus laika posmā līdz 2020.gadam.

Semināru atklās Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

LETA