Ziņas

Izklaide

Valkā atzīmēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

Šodien pie Valkas pilsētas kultūras nama notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Sveika, mīļā vasariņa!”, aģentūru LETA informēja Valkas pilsētas kultūras nama kultūras pasākumu organizatore Līga Šnuka. Plkst.18 no kultūras nama sāksies Ģimeņu gājiens. Tajā aicināti piedalīties ģimenes ar bērniem, pirmsskolas un pamatskolas vecuma bērni. Aicinām meitenes nākt ar izrotātiem leļļu ratiņiem, puikas – ar riteņiem vai mašīnītēm; arī mazuļi – vecāku izrotātos bērnu ratos.

Pirms gājiena visus priecēs kultūras nama deju kolektīvs “Saulstariņi” un PII “Pasaciņa” deju kolektīvi “Dzīpariņi” un “Kamolītis”. Savukārt pēc gājiena muzicēs bērnu vokālā grupa “Dzeguzīte” no Rīgas. Lugažu laukumā būs arī Putnu pilsētiņa, kurā varēs aplūkot gan mazos dzīvnieciņus, gan putnus.

Stipra lietus gadījumā gājiens nenotiks un koncerts būs kultūras namā.

Ieeja ir bezmaksas.

1.jūnijā visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Pirmo reizi šī diena tika svinēta 1950.gadā, bet ideja radās jau 1925.gadā, kad Ženēvā notika Pasaules konference, veltīta bērnu labklājībai.