Ziņas

Sabiedrība

Vakardien Vidzemē dzēsti trīs ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 29 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa portālu eDruva informē, ka Vidzemē VUGD saņēmis trīs izsaukumus, visus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Vakar plkst. 15.06 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Limbažu pagasta Ozolaini. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu 30m² lielā platībā deg saimniecības ēka. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.48.

Plkst. 23.33 tika saņemts izsaukums uz Priekuļu novada Liepas pagasta Liepu, kur dega vieglā automašīna 3m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.39.

Savukārt plkst. 1.35 tika saņemts izsaukums uz Jūras ielu Limbažos, kur no vienstāvu daudzdzīvokļu mājas kāda dzīvokļa nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka dzīvoklī dega sadzīves mantas 2m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.19.