Ziņas

Sabiedrība

Vakarā uz ceļiem gaidāmi ilgstoši nokrišņi slapja sniega un vietām arī puteņa veidā; iespējams sals

Vakarā un naktī uz ceļiem valsts lielākajā daļā gaidāmi ilgstoši nokrišņi slapja sniega un vietām arī puteņa veidā, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi” Satiksmes informācijas centrā.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs arī brīdina, ka naktī teritorijas lielākajā daļā gaidāms sals, tāpēc uz ceļiem veidosies apledojums.

Puteņa laikā redzamība pasliktināsies no 500 līdz 1000 metriem, kā arī ceļi būs slideni. Tāpat vakarā un naktī joprojām lielākoties būs mākoņains laiks.

Arī šobrīd braukšanas apstākļi uz atsevišķiem ceļiem ir apgrūtināti sniega un apledojuma dēļ.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem braukšana ir apgrūtināta Siguldas virzienā no Vangažiem līdz Raunas pagriezienam, Valmieras virzienā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam un no Stalbes līdz Valkai.

Tāpat braukšana ir apgrūtināta Liepājas virzienā no Saldus līdz Skrundai, arī Ventspils virzienā no Kūdras līdz Ventspilij, kā arī Gulbenes virzienā no Aiviekstes līdz Gulbenei. Līdzīgi apstākļi ir Kuldīgas virzienā no Talsiem līdz Kuldīga un Kandavas virzienā no Līgām līdz Veģiem.

Uz reģionālajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta Rīgas, Cēsu, Limbažu, Madonas, Saldus, Talsu, Tukuma, Valmieras un Ventspils apkaimēs.

Ceļu uzturēšanas darbos šodien ir iesaistītas vairāk kā 99 “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu un brauktuvju attīrīšanu no sniega.

LETA