Ziņas

Kriminālziņas

Vakar zagti kokmateriāli un nelikumīgi ķerti zuši

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).
Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un astoņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 10 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts viens administratīvā pārkāpuma protokols, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Plašāk par notikušo informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

12.aprīlī saņemta informācija, ka Limbažu novada Skultes pagastā konstatēts, ka no kāda īpašuma nozagti aptuveni 3 m³ apses malkas. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

13.aprīlī saņemta informācija, ka Gulbenes novada Litenes pagastā no kādas krautuves nozagti 59 m³ egles un priedes zāģbaļķi. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

13.aprīlī Smiltenes novada Bilskas pagastā no kādas neaizslēgtas garāžas nozagts motorzāģis Stihl un krūmgriezis Husqvarna. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.aprīlī saņemta informācija, ka Lubānas novadā, Indrānu pagastā no kādas krautuves nozagti 72 m³ kokmateriālu. Policija noskaidro zādzības apstākļus. Sākts kriminālprocess.

14.aprīlī pēc pulksten vieniem naktī Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā, Alauksta ezera iztekā atrasts un izņemts nelikumīgi ievietots zušu murds. Policija noskaidro apstākļus un iesaistītās personas.

Limbažu policijā administratīvā lietvedība sākta par tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu pret kādu 1959.gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis šā gada 12.aprīlī Limbažu pagastā, kādas degvielas uzpildes stacijas teritorijā, 1952.gadā dzimušai sievietei piedāvājis iegādāties nezināmas izcelsmes smaržas. Policija atgādina, ka par šādiem gadījumiem, kad “no rokas” tiek piedāvātas dažādas preces ir jāziņo 110, jo šajā situācijā tiek pārkāpti tirdzniecības noteikumi, vienlaikus pastāv risks iegādāties nezināmas izcelsmes un sliktas kvalitātes preces.

11.aprīlī Valmierā, kādā tirdzniecības vietā, konstatēts, ka nepilngadīgai personai pārdots alkoholiskais dzēriens. Par šo pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.aprīlī ap pulksten 18 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā, autoceļa Abrupe – Liede 1.kilometrā, pieķerts iereibis mopēda Honda Dio vadītājs. 1988.gadā dzimušais vīrietis mopēdu vadīja, esot 0,89 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Par šo pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.aprīlī ap pulksten 22:30 Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā, autoceļa Smiltene – Drusti – Vecpiebalga 46.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas Opel Astra vadītājs. 1964.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,72 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.