Ziņas

Sabiedrība

Vakar vairāki auto saslīdējuši un iebraukuši grāvī

Vakar uz slidenajiem ceļiem vairāki autovadītāji nav varējuši novaldīt savus spēkratus, tie saslīdējuši un, neskarot citus transportlīdzekļus, iebraukuši grāvī, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Ap plkst.8 uz Valmieras šosejas pie Kocēniem 1983.gadā dzimusi sieviete netika galā ar automašīnas “Ford” vadību. Spēkrats nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta pati autovadītāja, kura ar traumām tika nogādāta medicīnas iestādē.

Ap plkst.10.30 Garkalnes novadā, uz Siguldas šosejas, 1967.gadā dzimusi sieviete nespēja novaldīt automašīnu “Renault”. Tā nobrauca no ceļa un apgāzās, bet vadītāja nonāca slimnīcā.

Savukārt ap plkst.21.40 līdzīgs negadījums notika Limbažu novada Limbažu pagastā, autoceļa Kocēni-Limbaži-Tūja 51.kilometrā, kur ar automašīnas “Mitsubishi” vadību netika galā 1993.gadā dzimusi jauniete. Arī viņas spēkrats nobrauca no ceļa un apgāzās. Avārijā cieta pati autovadītāja, kura ar traumām tika nogādāta medicīnas iestādē.

Jau iepriekš tika ziņots, ka vakar uz slidenajiem autoceļiem Vidzemē noticis arī letāls satiksmes negadījums, kurā gāja bojā viens cilvēks. Rūjienas novada Jeru pagastā, uz autoceļa, kas savieno Valmieru ar Rūjienu, 1987.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “BMW” notrieca 1965.gadā dzimuši sievieti, kura notikuma vietā mira.