Ziņas

Sabiedrība

Vakar ugunsgrēkā Raunas novadā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, no 19.marta plkst. 6.30 līdz 20.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Plkst. 20.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Raunas novada Drustu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dzīvojamā māja 120m² platībā un blakus esošās ēkas ārsiena 10m² platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 1.37 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Raunas novada Raunas pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē tika dzēsts arī kūlas ugunsgrēks. Šāds izsaukums tika saņemts uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur pērnā zāle dega viena hektāra platībā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 78 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.